Geheimnis

Už na to fakt seru!

1. září 2010 v 18:17 | Geheimnis
Já jako nevim, co si o sobě někteří lidé myslí?! Ty vado... Tři roky, nebo jak dlouho, co jsem si prvně založila blog, se mi ještě na žádném mém blogu nestalo abych měla návštěvnost vyšší než patnáct lidí denně. Přičemž patnáct lidí byl maximální výkon, beztak to byli jen lidi z jiných blogů co si na mém dělali reklamu... Ale to je jedno..!
Celou tu dobu, co tyhle debilní blogy mám, jsem si myslela, že na blogy holek jako jsem já nebo plno jiných, které já znám, chodí jen lidi nám podobní. Dívky, ve věku mezi 15-18 lety, semtam nějaké vyjímky. Ale prostě holky! Ke mě v životě nezavítal na blog kluk, a když tak to byli ještě malí devítiletí. Prostě nikdo, kdo by mohl mít nějakou úchylku jako si třeba honit péro u nějakých fotek!!
Tenhle blog už mám rok a měsíc.  Článků tady je něco okolo dvou stovek, plus mínus, víc určitě ne.. První tři měsíce jsem sem přidávala jen samé blogové krávoviny! Celebrity, vtipy, smajlíky, povídky,... Po třech měsících co jsem tenhle blog vedla jsem začala chodit s - vy všichni určitě víte kým!!! - a začala jsem kašlat na to, co se teď momentálně na blog dává nejvíc..  Psala jsem jen občas, blog mě dokonce přestal bavit.. A už jednou mě tenhle blog uvedl do pořádného průšvihu!!! A to když jsem si sem vylévala srdíčko v domnění, že to nikdo nečte, nikoho to nezajímá a když, tak to nečte nikdo známý!! Ach, já jsem ale kráva, co?!!
Fajn.. Ale to je minulost, byl to úlet a já na něj nerada vzpomínám protože mě to mrzí!!!!

A teď, když se zdálo, že blog je pro můj osobní život neškodný a mě opět začalo hrozně moc bavit na něm dělat, psát vám co se právě teď odehrává v mém životě, nadávat na všechno a všechny, nebo naopak tady skákat štěstím a láskou do stropu, chlubit se fotkami z výletů a dovči,... Že já se nikdy nepoučím?! No jo, prostě blog beru jako můj deníček, kde se nesvěřuju jen němému papíru, který mi nikdy neporadí, beru ho jako virtuální přátele, co mají snahu a chuť mi pomoc nebo se se mnou dělit o štěstí... Proč to tak není?! Proč neexistuje řešení, aby sem chodili jen lidé, kteří chci aby sem chodili?! Proč je všechno tak na hovno udělaný!!!

No tak už bych se mohla dostat k tomu, co mě sere teď!!! Nějakej chytrák, přičemž já ani nevím kdo ten dotyčný je, ale určitě to je někdo koho znám nebo přinejmenším on zná mě!! Mi sem vlezl, nejspíš si přečetl jeden jediný článek, jednu jedinou debilní zkur*enou větu!!! Polapila ho chuť udělat mi v životě zase pěknej čurbes a odkaz poslal hádejte komu!!!!
Ten dotyčný, můj milovaný, si asi taky chytře přečetl jen jeden ten debilní článek, v hlavě mu uvízla především jedna věta (to, že moje spolužáky označuje jako miláčky, což mě nehorázně SERE!!!!, radši ani nerozebírám...!!!!) a to věta, že se doma už  nudím!! Je to jediná věta, kterou jsem si při psaní článku nevryla do paměti a tudíž jsem si hájila svůj názor, že jsem nic takového nepsala!!! Takže TEĎ SE TEDY VEŘEJNĚ OMLOUVÁM, ANO NAPSALA JSEM V TOM ČLÁNKU ŽE SE DOMA NUDÍM, ale myšleno to bylo jinak než jak si dotyční chytráci vyložili!!!!!
Kdyby totiž nebyli líní a podívali se aspoň na těch pět nebo šest článku na celé hlavní straně, mohlo je napadnout, že jsem tou nudou nemyslela celé prázdniny!!! Vždyť tady furt dávám fotky z výletů, píšu kam se chystáme atd.. nebo jsem snad tak debilní já, že si to jen mylím a přitom se v každém článku píšu jak se nudím doma?! Co?! Jsem debil já?!!!! Asi ne!! Tím samozřejmě nechci ty dotyčné pány nazvat debily nebo tak něčím, jen mě vytáčí že si něco přečtou, ale už nevidí to další!!

No takže abych to shrnula - doma jsem se nudila, to ano, ale jen když jsem byla doma sama dopoledne a můj milovaný byl v práci. Co jsem měla dělat? Sedět u internetu nebo televize, dyť to vyjde nastejno.. Hlavně proto jsem se těšila do školy!! Abych měla co dělat, abych neseděla doma na zadku a byla k něčemu užitečná!!

A závěr?! Na blog se nejspíš vyseru, protože abych se pořád kontrolovala, kolik sem toho píšu apod., tak na to se teda pěkně vy...!!!! Ale na moje oblíbené blogy budu chodit dál, komentovat je a tak.. Ale já už asi nikdy nic nenapíšu, ačkoli mě to mrzí, ale než aby mi tenhle blog zkazil vztah, tak radši tenhle blog OPUSTÍM!!!

Nějaké ty fotečky.. :-)

31. srpna 2010 v 20:43 | Geheimnis
Měla jsem v mobílku nějaké fotečky, tak je sem šoupnu :-)

youarenotalone.blog.cz
Moje koťátka :-) je jich asi 7 :-) Ale nevíme co s nimi, je jich hrozně moc a další dvě nebo tři kočky čekají koťata :-( Nechcete je? :-D

youarenotalone.blog.cz
To mi visí nad postelí :-D Tak jsem vám to jen chtěla ukázat :-D

Hola voláááá :-D

31. srpna 2010 v 14:00 | Geheimnis
Ahojky :-)

Lidi, těšíte se do školy? Já ano!!! :-D Na ty pitomečky moje pitomý :-) Je s nima sranda, fakt :-) A navíc už se doma nudim :-D. Ach jo, tak už zítra nám to začíná.. :-)

youarenotalone.blog.cz

Zpátky z dovolené

28. srpna 2010 v 11:20 | Geheimnis
Ahoj děučata :-)

Tak jsme se vrátili, živí a zdraví z Itálie. Dovolená byla nádherná, téměř podle našich představ a vážně jsme si docela odpočinuli. ;-)
Povedlo se to prostě naprosto bombově a já jsem nadšená, ale fakt jsem moc ráda za to, že jsem doma. Prostě Čechy jsou Čechy a i když na tu naší zemičku spíš nadáváme, nikdy bych ji nedokázala opustit a kdyby bylo potřeba, postavila bych se za náš národ, jazyk, měnu,... :-) Miluju ČESKO! :-)

Kde jsme přesně byli? Tak nejdřív jsme jeli k jezeru Lago di Garda, projeli jsme ho podél pobřeží téměř do tří čtvrtin, až jsme nakonec zastavili ve městě Bardolino a ubytovali se v kempu Continental. Můžu jen doporučit, báječný ceny a v recepci je Češka :-). Voda byla docela studená, ale dalo se to.
Pak jsme jeli na Benátky a zakončili naši trasu k moři ve městě Cavallino Treporti v hotýlku Albergo Fortuna. Milej chlapík to tam má :-). Anglicky i německy se tam dá dorozumnět úplně všude, já teda mluvila jen anglicky, němčina mi nějak nesedla. :-)

Tak a teď fotky:

youarenotalone.blog.cz
Dolomity, bylo kolem šesté hodiny ranní  když jsme přijeli do Itálie :-)

Balíme, balíme.. :-D

19. srpna 2010 v 14:03 | Geheimnis
Tak jsem začala balit :-) Ale ještě musíme stihnout zajet nakoupit nějaký jídlo, něco na cestu a já speciálně ještě musim udělat vafle :-D

youarenotalone.blog.cz
:-D

youarenotalone.blog.cz
Více ↓

Seznámek na dovču.. :-)

19. srpna 2010 v 12:06 | Geheimnis
youarenotalone.blog.cz
Ahoj :-)

Tak už od včerejška sepisujeme s Martínkem, co si vezmeme sebou do Itálie. No jo, jenomže jak má člověk vědět, co si má vzít, když u moře v životě nebyl?? :-D Proto bych byla ráda, kdybyste mi psali vaše postřehy věcí, který byste si určitě nenechali doma a který byste si vzali, jeli-li byste do Itálie autem a spali byste ve stanu. Díky ♥

Jak trávila Gehy středeční den..? :-D

18. srpna 2010 v 16:40 | Geheimnis
Musím se pochválit. Myslím, že jsem toho zmákla docela dost :-) Pravda, sice jsem dost času proseděla u kompu, ale.. Za to můžou dívčiny, které se mi najednou vyrojily na blogu, psaly mi komentáře a já musela obletět jejich blogy abych zjistila, že se mi moc líbí :-)

No a co že jsem to teda vyváděla? :-)
Musela jsem jet ke gumaři, protože Martínek je dopo v práci a navíc nás tlačí čas, v pátek večer vyrážíme na dovču, a jelikož jedeme autím, tak ho musíme nějak seštelovat ;-).
Pan gumař mi ze zadní pneumatiky vytáhl táááákovejhle hřebík! :-D A mam ho v peněžence, prý na památku :-D Díru zalepil, doporučil nám dát místo kovových ventilků umělé, vyplázla jsem peníze a jela jsem pro mapu Itálie :-) No, pak jsem zapomněla koupit muffiny, Martinovi prý moc chutnají, tak jsem si zajela ještě do Penny a tam jsem zjistila, že něco takového k nim ještě nedorazilo.. o_O :-D
Tak jsem se rozhodla, že muffiny nebudou! :-D A koukla jsem do kuchařky a momentálně zkouším upéct kakaové řezy, samozřejmě dokumentuji a vše sem pak dám :-)
A taky jsem si to moje autí stihla parádně umejt :-) a vyluxovat :-D Co si budeme povídat, bylo to potřeba... :-D Jako sůl ;-)

No a už dlouho sem chci dát fotky ze 14.8.2010, tedy ze soboty, kdy jsme byli s cestovkou, kde jsem byla na praxi, na Zvíkově a Orlíku. Tak se kochejte :-)

youarenotalone.blog.cz

To čme my :-) x)
youarenotalone.blog.cz


Výhled na Vltavu z Orlíka.. Fotky jsou přeházené, nemám čas je teď dávat tak jak patří.. :-)

Více fotek najdete ↓

Nové věci z Práglu :-)

11. srpna 2010 v 16:48 | Geheimnis
Ahóój :-)

Vrátila jsem se živá, zdravá a s pár novými věcičkami, které jsem si koupila za svou první větší výplatu. A na nějaký ten časi i posldní.. ;-D
I když jsem měla strach, dneska jsem policajty potkala nejméně dvacetkrát a docela jsem věřila tomu, že mě někde i chytnou - jen jako běžnou silniční kontrolu, ne že bych jezdila jako blázen :-D
S Kate jsme si to moc užily, výlet se povedl perfektně, nákupy proběhly podle našich představ a počasí bylo taky ok. Příště zase určitě vyrazíme :-) A třeba už si konečně koupíme ty vysněná body pro miminka ♥ :-D
youarenotalone.blog.cz


↑ Moje nové šatičky.. :-) Snad se budou tomu  mému sluníčku líbit :-)

Více pod ↓

Neckyáda 2010 - fotky

10. srpna 2010 v 20:53 | Geheimnis
Ahojky, v sobotu, ač bylo přehnaně ošklivé počasí, u nás ve Třtici proběhla "soutěž" nazvaná Neckyáda. Nejsme jediní, kdo tento druh zábavy podporuje, už jsem to někde zahlédla i v jiných vesnicích, stejně jako "Tour de Beer". Kdo nezná, ve stručnosti vysvětlím. Vysvětlím, jak to chápu já :-)
Jde o to, že někdo vyřkne datum kdy se akce bude konat, zařídí všechny pořadatelské úkony včetně výroby a roznešení letáků. Každý, kdo má tedy v hlavně nějakou buňku fantazie, může začít tvořit své plavidlo, se kterým se pak bude soutěžit. Posádka může být jednočlenná, ale může se zde sejít i celá rodina. A tvořivosti se meze opravdu nekladou. Můžete plavat na posteli, sudech od piva nebo v kočátku. Jde jen o to, aby to plavidlo bylo na hladině a vy jste na něm mohli pádlovat a pohybovat se.
Nehraje se jen na hladině, když je pěkné počasí, soutěží a her je mnohem víc i na suchu. A i když nám celý den pršelo, nějaké ty hry tam také byli. Pak jsme se ale přesunuli do bývalé hospůdky, která propadla "sportovcům" a tak se tam konají akce, oslavy apod. Kdo si to pronajme, ten to prostě má :-) a že tam se ta sranda pořádně rozjela.. :-) Fotky jsou zde:

youarenotalone.blog.cz
To jsme my, ve víru dění. To jsme zrovna hráli "hru", kde si partnerka musí stoupnout na boty svého partnera a nesmí se dotknout země. A partner přitom tančí, později (když už některé páry odpadly) se uskutečňovali různé kreace, některé lehké, jiné složitější. :-)

youarenotalone.blog.cz
Více pod perexem ;-)

Nové plavečky do Itálie :-)

2. srpna 2010 v 13:50 | Geheimnis
Tak snad už je definitivně rozhodnuto o naší dovolené, protože jsme ji asi desetkrát měnili :-D Původně jsme chtěli jet do Chorvatska, potom do Německa, ještě nedávno do Francie a  nakonec teda míříme do Itálie. Tak uvidíme, kam nás naše auto doveze :-D Jak se totiž známe, určitě nepojedeme podle plánu a někde to střihneme špatně a kdo ví, kde nám bude konec.. :-D

youarenotalone.blog.cz
A tohle jsou moje nové plavky. Akorát jsem si nezkoušela spodek, byla to stejná velikost jako ten hořejšek tak jsem to vzala a doma jsem zjistila, že spodní díl je trošku "plandavý" :-) Ale nevadí, kupovala jsem je na Kladně a za ty peníze si ty spodky můžu koupit ještě tři! :D :-)

youarenotalone.blog.cz
A to je moje nové tričko. Celkem hezké, dělá pěknou postavu :-)

Nový X-tý design

26. července 2010 v 19:40 | Geheimnis
Tak je tu nový design, vyráběn hala bala, jen tak z nudy.. Ale podstata je tam snad vyjádřena.. ;-)

První prázdninový víkend za námi :-)

5. července 2010 v 14:16 | Geheimnis
Ahooj :-)

Jak žijete, jak oslavujete prázdniny, kam se chystáte na dovču? :-) My se zatím rozhodujeme, jestli do Chorvatska nebo k Baltu do Německa :-) a pak se na jeden nebo dva dny mrknout do Francie. Tak jako tak pojedeme autem :-)

Musím se pochlubit svým povedeným kouskem. Na pátek jsem měla pro Martínka totiž překvapení a ono se mi dokonale povedlo :-) Upekla jsem mu dort a včera jsme snědli poslední kousek. Musím uznat, že se mi nečekaně moc povedl! :-)

youarenotalone.blog.cz
Jinak chodím na brigádu s mámou, do Bontazu. Vyrábí se tam součástky do aut. Není to těžká práce, ale stejně se tam člověk namaká, protože se dělá na normy a někdy ty normy jdou překročit, někdy jste rádi, když se jím přiblížíte :D Už jsem tam byla dvakrát, o svátky nás tam (brigádníky) nechtěli, ale od středy tam jdu znovu na odpolední. Mohla bych si vydělat slušné peníze, za které si chci koupit nový telefon, protože ten dotykovej, co mám teď, mě začíná pěkně štvát! :D
youarenotalone.blog.cz
Zbytkem peněz přispěju na dovolenou :-) Nafta bude něco stát, ubytování v kempu (i když budeme spát v autě, budeme za to určitě něco platit) a pak nějaký drobnosti, co si budeme chtít koupit :-)

A taky si chceme v průběhu roku koupit nová kola :-) Vyhlídla jsme si je už v Německu a jsou celkem pěkná a za slušnou cenu :-)

youarenotalone.blog.cz
Tohle jsem si vybrala já :-) Je pěkné, že? :-) Mě bude určitě stačit :-)

Zpátky z Drážďan :-)

28. června 2010 v 11:25 | Geheimnis
Ahojky :-)

Jak jste se měli o poslední školní víkend? Co jste podnikli? :-) Já jsem vás informovala o mém programu, že pojedeme do Drážďan :-) A teď přináším fotky a krátké vypravování... :-)

Vyjeli jsme od nás kolem půl páté, cestou jsme se stavěli pro benzín (měli jsme něco málo pod čtvrt nádrže a tankovali jsme za 600,- takže jsme měli v autě cca 30 litrů benzinu) a vyrazili jsme. Na mapy.cz jsem ve škole vytiskla mapku, která nám ukazovala směr a trasa měla vyjít na 150 km. Jenomže.. :D My jsme odbočili dřív než jsme měli a místo na Novou Ves jsme jeli na Chomutov :D Takže před Chomutovem jsme odbočili na Most, v Mostě jsme jeli na Bílinu, Z Bíliny na Teplice, z Teplic do Ústí nad Labem a z Ústí do Děčína. :D Pak jsme na Děčínsku a Ústecku hledali nějaký kemp, kde bychom mohli přespat v autě. Takže jsme najezdili dalších cca 50 km navíc, protože nás lidi nenavedli buď nikam, anebo blbě.. :D Každopádně nakonec jsme se ubytovali v Hřensku na pohraničí v celkem poklidném a pěkném kempíku jménem Mezní Louka a za jednu noc jsme zaplatili 200kč... Bomba. :D
V sobotu jsme se vydali směr Drážďany, z Děčína jsme se naštěstí už na jinou trasu vydat nemohli, když nás to vedlo jen rovně, žádné odbočky :-) Na místě jsme byli kolem jedenácté a než jsme se dostali tam, kam jsme potřebovali (chvilku jsem musela přemýšlet, kudy se dostaneme z okraje města ke Zwingeru), bylo kolem půl jedné. Nicméně počasí nám vyšlo báječně, já jsem viděla co jsem vidět chtěla, eura jsme utratili jen za jízdenku tam a zpátky a jinak nic :-) Mě se to mooc líbilo :-)

youarenotalone.blog.cz
Více fotek pod perexem.

Dresden ruft :-)

25. června 2010 v 10:21 | Geheimnis
Ahoja lidi :-)

Vysvědčení sice dostáváme až ve středu, ale já odměnu dostanu už dnes, když to dobře dopadne. A když ne, vyrazíme až zítra.. :-) Každopádně frčíme do Drážďan :-)

Dnes jsem nám vytiskla mapky, včera jsem plánovala trasu a dnes by se to mělo všechno uskutečnit. :-) Jsem zvědavá, jak nám to dopadne :-) Určitě bude mooc fotek, tak sem určitě něco dám :-)

youarenotalone.blog.cz

=o)

17. června 2010 v 12:07 | Geheimnis
Ahojky,

youarenotalone.blog.cz
moc děkuju za komentáře :-) Máma už je doma, nakonec jí zjistili salmonelu, takže jsem dnes musela jít k doktorovi a učinit jistá opatření, aby bylo jasno, že to nemám taky :-) Kdyby totiž ano, dávno už by se to projevilo, ale jistota je jistota. ;-)
Holky, jak jste mi psali že si to vyříkáme, tak jsme si to vyříkali, i když v pondělí už to vypadalo na definitivní konec.. Chtěla jsem totiž aspoň týdenní pauzu, abych měla čas na rozmyšlenou, abych měla čas přemýšlet o tom, kde je ta chyba, že se pořád hádáme.. A on to pochopil tak, že jsem mu dala kopačky, protože mám někoho jiného... Hrůza :-) Ale naštěstí už si je zase jistý, že nikdo jiný v tom není a že šlo čistě o to, že jsem si to chtěla srovnat v hlavě, i když jsem to nevydržela ani jeden jediný den a v úterý jsem za ním přišla na trénink.. :-) Jediné, co mě mrzelo, že už všichni věděli, že jsem se "s ním rozešla"...

Jinak se ale mám fajn, ve škole úplně super, samé dobré zprávy a skvělé výsledky, ale stejně se mi stýská po cestovce.. :-)

Tak páá :-*

Mám vás ráda :-)

Broken..

13. června 2010 v 17:26 | Geheimnis
Tak tenhle týden je pěkně na... :-(

youarenotalone.blog.cz
V pátek jsem skončila s praxí. A teď už jen tak dva - tři týdny školy.. A pak prázdniny a já bych ráda na brigádu, spoléhala jsem, že by mě vzali v té cestovce, ale tam to nevyšlo, protože není tak "rušno", aby potřebovali brigádnici...
V sobotu jsme chtěli jet s Martínkem na Air Stars Meeting do Panenského Týnce, ale nevyšlo to... Protože mi ráno volala máma, že jí je špatně, bolí ji břicho a jestli bychom ji odvezli na pohotovost.. Takže máma je v nemocnici a zatím se pořádně neví, co jí je, vyšetření proběhnou až zítra..
Tím pádem "chod domácnosti" je na mě.. Prát, žehlit a do toho vařit.. Praní a žehlení není nic tak těžkýho, to celkem zvládám, ale to vaření... Nikdy ze mě nebude kuchařka, natož schopná..
Na dnešek jsme žádné plány ani neměli, jen jet za mamkou a dovézt jí ještě nějaké věci, na které jsem včera zapomněla.. Ale to by nebylo ono, aby se to nezkomplikovalo...

youarenotalone.blog.cz
Ráno psal Martinovi jeho brácha, že se odpoledne jede na steak do Hýskova. Ok. Odepsal že ano, ale řekl mi to až potom, co mu na to odpověděl... Nevěděla jsem ale, v kolik odpoledne chtějí jet, a tak když se mě zeptal na moje plány, vybalila jsem na něj: vyžehlit, doprat, pojedu za mámou a uklidim pokoj, uvidíme se asi až večer.
A když jsem se vrátila domů od mámy z nemocnice, na FB na mě čekalo nepříjemné překvapení... Pět zpráv, že jsem ho odepsala ze svého dnešního programu, že jsme se včera domluvili na tom, že za mámou pojedeme spolu a nakonec, že se se  mnou rozchází..
Nějaké vysvětlování z mé strany? Nezájem. Jediná věc, která mě v tu chvíli zajímala, bylo to, abysme spolu zůstali, protože jsem absolutně nepobírala, proč je to najednou celý v háji... Je to moje chyba, jsem hrozně výbušná, vzteklá a hádavá, jakmile mě něco rozhodí, okamžitě vybuchnu a začnu se dohadovat, až po takový hodince nebo dvou se zklidním a pak teprve začnu s vysvětlováním, takže se často ukáže, že ta hádka, slzy a nervy, bolest.. Že to všechno bylo naprosto zbytečný, že stačilo říct - je to takhle. Ale těžko začnete s vysvětlováním, když zažijete šok v podobě "já se s tebou rozcházím..".. To jsem prostě nemohla zůstat klidná...

youarenotalone.blog.cz
Momentálně vůbec nevím, jak to je a jak to bude.. Nejvíc mě ale mrzí, jak si o mě myslí, že nemám zájem, že včera jsem ho jen využila, když jsem potřebovala, aby řídil, protože jsem se bála, že bych se s mámou tak akorát vybourala, jak jsem byla vynervovaná... Že musel oběd uvařit on, protože já prostě nezvládám ani uvařit obyčejnou rýži a čínu.. Prostě mě to všecko hrozně moc mrzí a bolí, co si o mě myslí, protože já vím, že to tak jak si on myslí, není... :-(

youarenotalone.blog.cz
Prostě je úplně všechno špatně.. Ale naprosto všechno.. Jen doufám, že to nebude dlouho trvat... :-(

youarenotalone.blog.cz

Kdeže to trávím čas? :-)

8. června 2010 v 20:47 | Geheimnis
Tak se vám pochlubím, kde pracuju, kde mám tu svou čtrnáctidenní praxi :-) o polední pauzu jsem to trošku zdokumentovala :-)

youarenotalone.blog.cz
Tak tohle je koutík, ve kterém jsem nejčastěji :-) na tom noťasu tvořím objednávky, rezervace nebo dělám reklamní letáčky :-)

Dvoutýdenní odpočinek od školy

2. června 2010 v 15:47 | Geheimnis
Ahojá :-)

Dlouho jsem se neozvala, že? :-) Tak to teď napravím. Od pondělka jsem na praxi, která trvá čtrnáct dní. Protože restaurace nebude a není můj obor, jsem v cestovce :-) A přiznávám, že si nemám na co stěžovat :-) každý den děláme něco jiného, učíme se spoustu zajímavých věcí, zhlédli jsme plno zajímavých zájezdů, dnes jsem dokonce volala a psala do Německa :-) :-D Sranda, no :D.
Nemáme to sice placené, ale dnes nám "šéfová" nabídla, ať si vybereme jeden jednodenní zájezd jako odměnu :-) A to se vyplatí, ne? :-)

Tak já končím, musím si ještě zacvičit (začala jsem tak před třemi týdny s procvičováním břišních svalů a zabírá to :-) ), vysprchovat se, beru auto a jedu za mým sluníčkem, opravujeme si židličky a stůl do kuchyně, kterou si teď zařizujeme :-) a že nám to jde! :-) Když něco nafotím, určo to sem hodím :)

Mějte se, pa!

Miluji ho.. :-)

16. května 2010 v 21:18 | Geheimnis

Hrála jsem si s fotkami..

16. května 2010 v 18:58 | Geheimnis
A chci se vám pochlubit s tím, koho v srdci ctím... :-)

youarenotalone.blog.cz
Více fotek pod perexem :-)

 
 

Reklama