Diskuze

Bill Kaulitz králem popu

6. listopadu 2009 v 17:41 | Geheimnis
Dlouho jsem tuto rubriku neaktualizovala a jeden článek se přímo vybízí k tomu, aby se o něm diskutovalo. Aspoň dle mého mínění.

Nechce se mi sem článek kopírovat, dám vám sem odkaz, kdo chce, může si ho přečíst, kdo ne, tomu to zde stručně vysvětlím.


Jde o to, že někdo nazval nejen frontmana, ale rovněž celou kapelu "popovou". Možná, že nová deska se zdá být více než rocková spíš popová, to nechám na vás, jak ji vnímáte. Ale co já vím, Tokio Hotel startovali jako rocková kapela...
Nicméně, nařčení, že Bill má nahradit Michaela Jacksona, mě jaksi... Naštvalo? Zklamalo? Zamrzelo? Nemám proti Billovi vůbec nic, vždyť jsem ho téměř dva roky oddaně milovala, ale jak mohou ti proradní novináři srovnávat MJ s Billem?! Ano, jistě, Tokiáči dokázali obrátit svět vzhůru nohama a pobláznit miliony dívek (a stovky kluků), ale čtyři roky a čtyřicet pět let je docela rozdíl...

Nechci svým názorem nikoho urazit nebo tak, ale... To je prostě přehnané!

Michael před 359 lety

22. července 2009 v 10:32 | Geheimnis
Ahoj! =o)

Mám pro vás další téma k řešení a ke sdělení vašich názorů. Někteří už jste to možná četli v dnešním tisku. Pro ty kdo ne, menší rekapitulace:

V Německu byla objevena malba nazvaná "Portrét mladého muže" ud holandského umělce Barenta Fabricia. Muž na obraze je ale velmi podobný zemřelému králi popu a tak vznikla nová skutečnost, že Michael už jednou žil, zemřel a převtělil se do "současné" podoby a tak je tu možnost, že nás neopustil nastálo a vrátí se opět v jiném těle.

Zde je foto:

Lidé tmavé pleti - váš názor

14. července 2009 v 20:09 | Geheimnis
Ať už 50 Cent, Will Smith, Michael Jackson nebo klidně nějaký rom z vašeho města - jaký máte na ně názor jako "běloši"? Jste zapřísáhlí rasisti, je vám to fuk nebo bojujete proti diskriminaci lidí s tmavší pletí? Sdělte mi svůj názor na věc =o)

Můj názor: V žádném případě nejsem rasistka. Romové mi nevadí a pokud se mezi nimi najde některý, který mi nesedí nebo mě uráží a dává najevo svou nízkou inteligenci, je to pouze jeho blbost a neodnese to za něho celá "rasa".

Totéž černoši. I mezi nimi se najde některý, který se dá na špatnou cestu a stane se z něho lupič, vrah, narkoman... Ale přiznejme si to, MY (běloši) nejsme o nic lepší ani chytřejší. Barva pleti nám neprozradí, jestli jsme inteligentní nebo úplní blbci, jestli jsme závistiví a podlí nebo naopak. To, co o nás prozrazuje tolik vlastností, je náš charakter a temperament. Srdce nám všem bije stejně a nám všem jednou tlouct přestane. A nezáleží na tom, jestli se to srdce ukrývá pod černou kůží nebo pod bílou.

Musím se ještě přiznat, že černoši obecně (hlavně muži) se mi zdají víc citlivější, chápavější a hodnější než muži "bílí". Nevím, čím to je - ale podívejte se na Michaela Jacksona, který miloval malé děti (i když pravda, někteří hajzlové - s prominutím - z toho udělali sexuální zneužívání), zakládal charity a dával jim všechno, co jen mohl. Pak například Barack Obama - nemohl by se stát prezidentem, kdyby mu alespoň minimum Američanů plně nedůvěřovalo.
 
 

Reklama