Neckyáda 2010 - fotky

10. srpna 2010 v 20:53 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahojky, v sobotu, ač bylo přehnaně ošklivé počasí, u nás ve Třtici proběhla "soutěž" nazvaná Neckyáda. Nejsme jediní, kdo tento druh zábavy podporuje, už jsem to někde zahlédla i v jiných vesnicích, stejně jako "Tour de Beer". Kdo nezná, ve stručnosti vysvětlím. Vysvětlím, jak to chápu já :-)
Jde o to, že někdo vyřkne datum kdy se akce bude konat, zařídí všechny pořadatelské úkony včetně výroby a roznešení letáků. Každý, kdo má tedy v hlavně nějakou buňku fantazie, může začít tvořit své plavidlo, se kterým se pak bude soutěžit. Posádka může být jednočlenná, ale může se zde sejít i celá rodina. A tvořivosti se meze opravdu nekladou. Můžete plavat na posteli, sudech od piva nebo v kočátku. Jde jen o to, aby to plavidlo bylo na hladině a vy jste na něm mohli pádlovat a pohybovat se.
Nehraje se jen na hladině, když je pěkné počasí, soutěží a her je mnohem víc i na suchu. A i když nám celý den pršelo, nějaké ty hry tam také byli. Pak jsme se ale přesunuli do bývalé hospůdky, která propadla "sportovcům" a tak se tam konají akce, oslavy apod. Kdo si to pronajme, ten to prostě má :-) a že tam se ta sranda pořádně rozjela.. :-) Fotky jsou zde:

youarenotalone.blog.cz
To jsme my, ve víru dění. To jsme zrovna hráli "hru", kde si partnerka musí stoupnout na boty svého partnera a nesmí se dotknout země. A partner přitom tančí, později (když už některé páry odpadly) se uskutečňovali různé kreace, některé lehké, jiné složitější. :-)

youarenotalone.blog.cz
Více pod perexem ;-)


youarenotalone.blog.cz

Nejzdažilejší maska, která samosebou vyhrála :-) P.S.: Plavidlem byl právě výše zmiňovaný kočárek ;-)

youarenotalone.blog.cz
A to je můj soukromý záchranář ♥

youarenotalone.blog.cz
Další soutěž, řekněme... "Strč štětku do toaleťáku" :-D Úkol byl ten, aby si dotyčný strčil štětku mezi nohy, "doběhnul" s ní na druhý konec hospody, pak vyrazil další parťák se štětkou a toaleťákem na ní a ten první musel tou štětkou dostat toaleťák na tu svou, aniž by se jí dotknul. :-D

youarenotalone.blog.cz
Po krátké pauze následovala známá hra, kdy se chodí kolem židlí a se židlemi ubývají i hráči. :-)

youarenotalone.blog.cz
To je foceno před tím "tančením" :-)

youarenotalone.blog.cz
youarenotalone.blog.cz
Toť vše. Fotek bylo něco kolem 500, ale všechny jsem upravovat vážně nechtěla :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 10. srpna 2010 v 23:03 | Reagovat

Moc pěkný fotky a moc zajímavá akce, takový u nás na Kladně bohužel nejsou, tak budeme někdy muset vyrazit jinam :-)

2 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 11. srpna 2010 v 15:58 | Reagovat

v zimě tu bude zase Snow day, tak se můžete přijet mrknout :-) :-D Anebo i na Tour de Beer, to by mělo být asi v září :-)

3 Mrs. Bíí* Mrs. Bíí* | Web | 18. srpna 2010 v 12:48 | Reagovat

Neckyády se mi vždycky líbily :) Bohužel u nás ve městě se to nedělá, ale ve vesnici blízko nás to občas pořádají :) Takže se určitě někdy zajedu podívat :) Děkuju za inspiraci :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama