Srpen 2010

Nějaké ty fotečky.. :-)

31. srpna 2010 v 20:43 | Geheimnis |  Geheimnis
Měla jsem v mobílku nějaké fotečky, tak je sem šoupnu :-)

youarenotalone.blog.cz
Moje koťátka :-) je jich asi 7 :-) Ale nevíme co s nimi, je jich hrozně moc a další dvě nebo tři kočky čekají koťata :-( Nechcete je? :-D

youarenotalone.blog.cz
To mi visí nad postelí :-D Tak jsem vám to jen chtěla ukázat :-D


Hola voláááá :-D

31. srpna 2010 v 14:00 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahojky :-)

Lidi, těšíte se do školy? Já ano!!! :-D Na ty pitomečky moje pitomý :-) Je s nima sranda, fakt :-) A navíc už se doma nudim :-D. Ach jo, tak už zítra nám to začíná.. :-)

youarenotalone.blog.cz

Zpátky z dovolené

28. srpna 2010 v 11:20 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahoj děučata :-)

Tak jsme se vrátili, živí a zdraví z Itálie. Dovolená byla nádherná, téměř podle našich představ a vážně jsme si docela odpočinuli. ;-)
Povedlo se to prostě naprosto bombově a já jsem nadšená, ale fakt jsem moc ráda za to, že jsem doma. Prostě Čechy jsou Čechy a i když na tu naší zemičku spíš nadáváme, nikdy bych ji nedokázala opustit a kdyby bylo potřeba, postavila bych se za náš národ, jazyk, měnu,... :-) Miluju ČESKO! :-)

Kde jsme přesně byli? Tak nejdřív jsme jeli k jezeru Lago di Garda, projeli jsme ho podél pobřeží téměř do tří čtvrtin, až jsme nakonec zastavili ve městě Bardolino a ubytovali se v kempu Continental. Můžu jen doporučit, báječný ceny a v recepci je Češka :-). Voda byla docela studená, ale dalo se to.
Pak jsme jeli na Benátky a zakončili naši trasu k moři ve městě Cavallino Treporti v hotýlku Albergo Fortuna. Milej chlapík to tam má :-). Anglicky i německy se tam dá dorozumnět úplně všude, já teda mluvila jen anglicky, němčina mi nějak nesedla. :-)

Tak a teď fotky:

youarenotalone.blog.cz
Dolomity, bylo kolem šesté hodiny ranní  když jsme přijeli do Itálie :-)


Balíme, balíme.. :-D

19. srpna 2010 v 14:03 | Geheimnis |  Geheimnis
Tak jsem začala balit :-) Ale ještě musíme stihnout zajet nakoupit nějaký jídlo, něco na cestu a já speciálně ještě musim udělat vafle :-D

youarenotalone.blog.cz
:-D

youarenotalone.blog.cz
Více ↓


Seznámek na dovču.. :-)

19. srpna 2010 v 12:06 | Geheimnis |  Geheimnis
youarenotalone.blog.cz
Ahoj :-)

Tak už od včerejška sepisujeme s Martínkem, co si vezmeme sebou do Itálie. No jo, jenomže jak má člověk vědět, co si má vzít, když u moře v životě nebyl?? :-D Proto bych byla ráda, kdybyste mi psali vaše postřehy věcí, který byste si určitě nenechali doma a který byste si vzali, jeli-li byste do Itálie autem a spali byste ve stanu. Díky ♥

Jak trávila Gehy středeční den..? :-D

18. srpna 2010 v 16:40 | Geheimnis |  Geheimnis
Musím se pochválit. Myslím, že jsem toho zmákla docela dost :-) Pravda, sice jsem dost času proseděla u kompu, ale.. Za to můžou dívčiny, které se mi najednou vyrojily na blogu, psaly mi komentáře a já musela obletět jejich blogy abych zjistila, že se mi moc líbí :-)

No a co že jsem to teda vyváděla? :-)
Musela jsem jet ke gumaři, protože Martínek je dopo v práci a navíc nás tlačí čas, v pátek večer vyrážíme na dovču, a jelikož jedeme autím, tak ho musíme nějak seštelovat ;-).
Pan gumař mi ze zadní pneumatiky vytáhl táááákovejhle hřebík! :-D A mam ho v peněžence, prý na památku :-D Díru zalepil, doporučil nám dát místo kovových ventilků umělé, vyplázla jsem peníze a jela jsem pro mapu Itálie :-) No, pak jsem zapomněla koupit muffiny, Martinovi prý moc chutnají, tak jsem si zajela ještě do Penny a tam jsem zjistila, že něco takového k nim ještě nedorazilo.. o_O :-D
Tak jsem se rozhodla, že muffiny nebudou! :-D A koukla jsem do kuchařky a momentálně zkouším upéct kakaové řezy, samozřejmě dokumentuji a vše sem pak dám :-)
A taky jsem si to moje autí stihla parádně umejt :-) a vyluxovat :-D Co si budeme povídat, bylo to potřeba... :-D Jako sůl ;-)

No a už dlouho sem chci dát fotky ze 14.8.2010, tedy ze soboty, kdy jsme byli s cestovkou, kde jsem byla na praxi, na Zvíkově a Orlíku. Tak se kochejte :-)

youarenotalone.blog.cz

To čme my :-) x)
youarenotalone.blog.cz


Výhled na Vltavu z Orlíka.. Fotky jsou přeházené, nemám čas je teď dávat tak jak patří.. :-)

Více fotek najdete ↓


Recept 3: Muffins

17. srpna 2010 v 15:27 | Geheimnis |  Recepty
Tak a další recept je tady. Vlastně jde o shodu náhod, kdy mi máma chtěla v DM koupit bezlepkové muffiny, ale přehlédla se (nebo to oni dali blbě) a místo bezlepkových mi vzala BIO. Takže já je nemůžu, ale udělala jsem je s láskou mé lásce :-)


youarenotalone.blog.cz
Obal :-)

youarenotalone.blog.cz
Těsně po vsunutí do trouby.. Více pod perexem ;-)


Nové věci z Práglu :-)

11. srpna 2010 v 16:48 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahóój :-)

Vrátila jsem se živá, zdravá a s pár novými věcičkami, které jsem si koupila za svou první větší výplatu. A na nějaký ten časi i posldní.. ;-D
I když jsem měla strach, dneska jsem policajty potkala nejméně dvacetkrát a docela jsem věřila tomu, že mě někde i chytnou - jen jako běžnou silniční kontrolu, ne že bych jezdila jako blázen :-D
S Kate jsme si to moc užily, výlet se povedl perfektně, nákupy proběhly podle našich představ a počasí bylo taky ok. Příště zase určitě vyrazíme :-) A třeba už si konečně koupíme ty vysněná body pro miminka ♥ :-D
youarenotalone.blog.cz


↑ Moje nové šatičky.. :-) Snad se budou tomu  mému sluníčku líbit :-)

Více pod ↓


Neckyáda 2010 - fotky

10. srpna 2010 v 20:53 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahojky, v sobotu, ač bylo přehnaně ošklivé počasí, u nás ve Třtici proběhla "soutěž" nazvaná Neckyáda. Nejsme jediní, kdo tento druh zábavy podporuje, už jsem to někde zahlédla i v jiných vesnicích, stejně jako "Tour de Beer". Kdo nezná, ve stručnosti vysvětlím. Vysvětlím, jak to chápu já :-)
Jde o to, že někdo vyřkne datum kdy se akce bude konat, zařídí všechny pořadatelské úkony včetně výroby a roznešení letáků. Každý, kdo má tedy v hlavně nějakou buňku fantazie, může začít tvořit své plavidlo, se kterým se pak bude soutěžit. Posádka může být jednočlenná, ale může se zde sejít i celá rodina. A tvořivosti se meze opravdu nekladou. Můžete plavat na posteli, sudech od piva nebo v kočátku. Jde jen o to, aby to plavidlo bylo na hladině a vy jste na něm mohli pádlovat a pohybovat se.
Nehraje se jen na hladině, když je pěkné počasí, soutěží a her je mnohem víc i na suchu. A i když nám celý den pršelo, nějaké ty hry tam také byli. Pak jsme se ale přesunuli do bývalé hospůdky, která propadla "sportovcům" a tak se tam konají akce, oslavy apod. Kdo si to pronajme, ten to prostě má :-) a že tam se ta sranda pořádně rozjela.. :-) Fotky jsou zde:

youarenotalone.blog.cz
To jsme my, ve víru dění. To jsme zrovna hráli "hru", kde si partnerka musí stoupnout na boty svého partnera a nesmí se dotknout země. A partner přitom tančí, později (když už některé páry odpadly) se uskutečňovali různé kreace, některé lehké, jiné složitější. :-)

youarenotalone.blog.cz
Více pod perexem ;-)


Nové plavečky do Itálie :-)

2. srpna 2010 v 13:50 | Geheimnis |  Geheimnis
Tak snad už je definitivně rozhodnuto o naší dovolené, protože jsme ji asi desetkrát měnili :-D Původně jsme chtěli jet do Chorvatska, potom do Německa, ještě nedávno do Francie a  nakonec teda míříme do Itálie. Tak uvidíme, kam nás naše auto doveze :-D Jak se totiž známe, určitě nepojedeme podle plánu a někde to střihneme špatně a kdo ví, kde nám bude konec.. :-D

youarenotalone.blog.cz
A tohle jsou moje nové plavky. Akorát jsem si nezkoušela spodek, byla to stejná velikost jako ten hořejšek tak jsem to vzala a doma jsem zjistila, že spodní díl je trošku "plandavý" :-) Ale nevadí, kupovala jsem je na Kladně a za ty peníze si ty spodky můžu koupit ještě tři! :D :-)

youarenotalone.blog.cz
A to je moje nové tričko. Celkem hezké, dělá pěknou postavu :-)