Červen 2010

Zpátky z Drážďan :-)

28. června 2010 v 11:25 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahojky :-)

Jak jste se měli o poslední školní víkend? Co jste podnikli? :-) Já jsem vás informovala o mém programu, že pojedeme do Drážďan :-) A teď přináším fotky a krátké vypravování... :-)

Vyjeli jsme od nás kolem půl páté, cestou jsme se stavěli pro benzín (měli jsme něco málo pod čtvrt nádrže a tankovali jsme za 600,- takže jsme měli v autě cca 30 litrů benzinu) a vyrazili jsme. Na mapy.cz jsem ve škole vytiskla mapku, která nám ukazovala směr a trasa měla vyjít na 150 km. Jenomže.. :D My jsme odbočili dřív než jsme měli a místo na Novou Ves jsme jeli na Chomutov :D Takže před Chomutovem jsme odbočili na Most, v Mostě jsme jeli na Bílinu, Z Bíliny na Teplice, z Teplic do Ústí nad Labem a z Ústí do Děčína. :D Pak jsme na Děčínsku a Ústecku hledali nějaký kemp, kde bychom mohli přespat v autě. Takže jsme najezdili dalších cca 50 km navíc, protože nás lidi nenavedli buď nikam, anebo blbě.. :D Každopádně nakonec jsme se ubytovali v Hřensku na pohraničí v celkem poklidném a pěkném kempíku jménem Mezní Louka a za jednu noc jsme zaplatili 200kč... Bomba. :D
V sobotu jsme se vydali směr Drážďany, z Děčína jsme se naštěstí už na jinou trasu vydat nemohli, když nás to vedlo jen rovně, žádné odbočky :-) Na místě jsme byli kolem jedenácté a než jsme se dostali tam, kam jsme potřebovali (chvilku jsem musela přemýšlet, kudy se dostaneme z okraje města ke Zwingeru), bylo kolem půl jedné. Nicméně počasí nám vyšlo báječně, já jsem viděla co jsem vidět chtěla, eura jsme utratili jen za jízdenku tam a zpátky a jinak nic :-) Mě se to mooc líbilo :-)

youarenotalone.blog.cz
Více fotek pod perexem.


Dresden ruft :-)

25. června 2010 v 10:21 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahoja lidi :-)

Vysvědčení sice dostáváme až ve středu, ale já odměnu dostanu už dnes, když to dobře dopadne. A když ne, vyrazíme až zítra.. :-) Každopádně frčíme do Drážďan :-)

Dnes jsem nám vytiskla mapky, včera jsem plánovala trasu a dnes by se to mělo všechno uskutečnit. :-) Jsem zvědavá, jak nám to dopadne :-) Určitě bude mooc fotek, tak sem určitě něco dám :-)

youarenotalone.blog.cz

R. I. P. Vladimír Dlouhý alias Petr Majer...

21. června 2010 v 16:54 | Geheimnis |  Zajímavé osobnosti
:-( Tak tohohle herce jsem měla moc ráda :-(

V Arabele jsem ho přímo žrala, byl hrozně hezký a sympatický, o pohádce s Čerty nejsou žerty ani nemluvím... Ale je pravda, že když "zestárnul", tak mi připadal na svůj věk ne jako padesátník, ale jako nejméně sedmdesátiletý dědek.. A taky mi v obličeji připadal jako zlý člověk, šel z něj strach.. Přitom to je jen zdání, podle mě...

youarenotalone.blog.cz
Z dob Arabely..

youarenotalone.blog.cz
Z posledních let...

=o)

17. června 2010 v 12:07 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahojky,

youarenotalone.blog.cz
moc děkuju za komentáře :-) Máma už je doma, nakonec jí zjistili salmonelu, takže jsem dnes musela jít k doktorovi a učinit jistá opatření, aby bylo jasno, že to nemám taky :-) Kdyby totiž ano, dávno už by se to projevilo, ale jistota je jistota. ;-)
Holky, jak jste mi psali že si to vyříkáme, tak jsme si to vyříkali, i když v pondělí už to vypadalo na definitivní konec.. Chtěla jsem totiž aspoň týdenní pauzu, abych měla čas na rozmyšlenou, abych měla čas přemýšlet o tom, kde je ta chyba, že se pořád hádáme.. A on to pochopil tak, že jsem mu dala kopačky, protože mám někoho jiného... Hrůza :-) Ale naštěstí už si je zase jistý, že nikdo jiný v tom není a že šlo čistě o to, že jsem si to chtěla srovnat v hlavě, i když jsem to nevydržela ani jeden jediný den a v úterý jsem za ním přišla na trénink.. :-) Jediné, co mě mrzelo, že už všichni věděli, že jsem se "s ním rozešla"...

Jinak se ale mám fajn, ve škole úplně super, samé dobré zprávy a skvělé výsledky, ale stejně se mi stýská po cestovce.. :-)

Tak páá :-*

Mám vás ráda :-)

Broken..

13. června 2010 v 17:26 | Geheimnis |  Geheimnis
Tak tenhle týden je pěkně na... :-(

youarenotalone.blog.cz
V pátek jsem skončila s praxí. A teď už jen tak dva - tři týdny školy.. A pak prázdniny a já bych ráda na brigádu, spoléhala jsem, že by mě vzali v té cestovce, ale tam to nevyšlo, protože není tak "rušno", aby potřebovali brigádnici...
V sobotu jsme chtěli jet s Martínkem na Air Stars Meeting do Panenského Týnce, ale nevyšlo to... Protože mi ráno volala máma, že jí je špatně, bolí ji břicho a jestli bychom ji odvezli na pohotovost.. Takže máma je v nemocnici a zatím se pořádně neví, co jí je, vyšetření proběhnou až zítra..
Tím pádem "chod domácnosti" je na mě.. Prát, žehlit a do toho vařit.. Praní a žehlení není nic tak těžkýho, to celkem zvládám, ale to vaření... Nikdy ze mě nebude kuchařka, natož schopná..
Na dnešek jsme žádné plány ani neměli, jen jet za mamkou a dovézt jí ještě nějaké věci, na které jsem včera zapomněla.. Ale to by nebylo ono, aby se to nezkomplikovalo...

youarenotalone.blog.cz
Ráno psal Martinovi jeho brácha, že se odpoledne jede na steak do Hýskova. Ok. Odepsal že ano, ale řekl mi to až potom, co mu na to odpověděl... Nevěděla jsem ale, v kolik odpoledne chtějí jet, a tak když se mě zeptal na moje plány, vybalila jsem na něj: vyžehlit, doprat, pojedu za mámou a uklidim pokoj, uvidíme se asi až večer.
A když jsem se vrátila domů od mámy z nemocnice, na FB na mě čekalo nepříjemné překvapení... Pět zpráv, že jsem ho odepsala ze svého dnešního programu, že jsme se včera domluvili na tom, že za mámou pojedeme spolu a nakonec, že se se  mnou rozchází..
Nějaké vysvětlování z mé strany? Nezájem. Jediná věc, která mě v tu chvíli zajímala, bylo to, abysme spolu zůstali, protože jsem absolutně nepobírala, proč je to najednou celý v háji... Je to moje chyba, jsem hrozně výbušná, vzteklá a hádavá, jakmile mě něco rozhodí, okamžitě vybuchnu a začnu se dohadovat, až po takový hodince nebo dvou se zklidním a pak teprve začnu s vysvětlováním, takže se často ukáže, že ta hádka, slzy a nervy, bolest.. Že to všechno bylo naprosto zbytečný, že stačilo říct - je to takhle. Ale těžko začnete s vysvětlováním, když zažijete šok v podobě "já se s tebou rozcházím..".. To jsem prostě nemohla zůstat klidná...

youarenotalone.blog.cz
Momentálně vůbec nevím, jak to je a jak to bude.. Nejvíc mě ale mrzí, jak si o mě myslí, že nemám zájem, že včera jsem ho jen využila, když jsem potřebovala, aby řídil, protože jsem se bála, že bych se s mámou tak akorát vybourala, jak jsem byla vynervovaná... Že musel oběd uvařit on, protože já prostě nezvládám ani uvařit obyčejnou rýži a čínu.. Prostě mě to všecko hrozně moc mrzí a bolí, co si o mě myslí, protože já vím, že to tak jak si on myslí, není... :-(

youarenotalone.blog.cz
Prostě je úplně všechno špatně.. Ale naprosto všechno.. Jen doufám, že to nebude dlouho trvat... :-(

youarenotalone.blog.cz

Kdeže to trávím čas? :-)

8. června 2010 v 20:47 | Geheimnis |  Geheimnis
Tak se vám pochlubím, kde pracuju, kde mám tu svou čtrnáctidenní praxi :-) o polední pauzu jsem to trošku zdokumentovala :-)

youarenotalone.blog.cz
Tak tohle je koutík, ve kterém jsem nejčastěji :-) na tom noťasu tvořím objednávky, rezervace nebo dělám reklamní letáčky :-)


Dvoutýdenní odpočinek od školy

2. června 2010 v 15:47 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahojá :-)

Dlouho jsem se neozvala, že? :-) Tak to teď napravím. Od pondělka jsem na praxi, která trvá čtrnáct dní. Protože restaurace nebude a není můj obor, jsem v cestovce :-) A přiznávám, že si nemám na co stěžovat :-) každý den děláme něco jiného, učíme se spoustu zajímavých věcí, zhlédli jsme plno zajímavých zájezdů, dnes jsem dokonce volala a psala do Německa :-) :-D Sranda, no :D.
Nemáme to sice placené, ale dnes nám "šéfová" nabídla, ať si vybereme jeden jednodenní zájezd jako odměnu :-) A to se vyplatí, ne? :-)

Tak já končím, musím si ještě zacvičit (začala jsem tak před třemi týdny s procvičováním břišních svalů a zabírá to :-) ), vysprchovat se, beru auto a jedu za mým sluníčkem, opravujeme si židličky a stůl do kuchyně, kterou si teď zařizujeme :-) a že nám to jde! :-) Když něco nafotím, určo to sem hodím :)

Mějte se, pa!