Březen 2010

Je libo Míša řez? :)

28. března 2010 v 18:42 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahojky,

dlouho jsem se neozvala, tak to musím napravit nějakým živějším článkem :).

Tenhle víkend byl celkem v pohodě, včera u nás byla maškarní zábava, tak jsme se s Martínkem aktivně zapojili a byli jsme v šatně, kde od jedenácti začala tombola. No, vzniklo pár zmatků, někdo možná dostal cenu tak trošku neprávem, ale naštěstí si nikdo na nic nestěžoval a my jsme to celí unavení kolem jedné zabalili :). A musím říct, masky se povedly, i když jich chodí rok od roku méně a méně :-(

Ale ještě než jsme vyrazili, tak jsme si udělali odpoledne v kuchyni :D. Martínkova mamka nám prozradila takový jednoduchý recept z brambor, který bychom mohli zvládnout a věřte nebo ne, ale zmákli jsme to na jedničku :-) Ten jsem si ale nevyfotila :-( Já ale měla chuť něco upéct, tak jsme se pustili do Míša řezů :-) Dělali jsme je ale bez lepku, tedy z mojí spešl mouky, abych si to taky mohla sníst, když už jsem si to vymyslela :-) Takže se to piškotové těsto moc nezvedlo, nevím, jestli to je tou moukou, nebo jestli jsme to málo nakypřili.. Každopádně je to dobrý a vypadá to i celkem vkusně :-) akorát nás zlobila poleva, nějak se nechtěla pořádně roztéct, nakonec z toho byly takové dva čokoládové bobečky :D ty jsme rozetřeli a hodili jsme to do ledničky :-)

youarenotalone.blog.cz
Tak takhle to vypadalo těsně po rozetření, ještě v plecháči :-)

Zbytek pod perexem, ať se to tady neroztahuje :-)


Nemocná :(

1. března 2010 v 15:08 | Geheimnis |  Geheimnis
Chjo chjo, minulý týden marodil bratr a tenhle týden to asi schytám já. Dneska jsem zůstala doma, teče mi z nosu jak z Niagárských vodopádů a ráno mi bylo pěkně blbě. Ale nemám teplotu (zatím :-) ) a na zítra mám domluvené dvě opravné písemky, tak si chci vylepšit skóre :). Využila jsem toho, že se teď válím doma a mrkla jsem se na učení, což obvykle nedělám. :-) Tak snad mi to zítra k něčemu bude :-)

A jak jste se měli vy? Dlouho jsem se neozvala, nějak nebyl čas a ani nálada. Začínám si myslet, že mi tenhle blog nosí smůlu. Když sem napíšu něco veselýho a pěknýho, tak se to nejpozději do druhého dne zkazí :(
V sobotu jsme byli v kině, taková menší rodinná výprava na Smíchov :) šli jsme na Troškovu novou komedii - Doktor od Jezera hrochů. Můžu jen doporučit :)
Mám hladík, tak si zkusím dát něco dobrého k jídlu, asi míchaná vajíčka :)

Tak si užívejte zatím pěkné počasí a brzo se snad opět ozvu ♥