Prosinec 2009

Pár citátů...

30. prosince 2009 v 20:29 | Geheimnis |  Geheimnis
Proč lhát, když stačí mluvit pravdu, aby ti stejně nikdo neuvěřil? (Guy de Maupassant)

Pravda vyřčená se zlým úmyslem je někdy podlejší než všechny lži, které si lze vymyslet. (William Blake)

Láska a přátelství nikdy nezklame, zklame vždy člověk.

Mládí by byla krásná doba, kdyby přišlo až později v životě. (Charlie Chaplin)

V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu. (Marcel Pagnol)

Od desíti k pěti...

30. prosince 2009 v 10:57 | Geheimnis |  Geheimnis
Všechno jde do háje!!! :'( Všechno je v p*deli od tý doby, co mi bylo 18... To jsem totiž nejspíš otěhotněla a od tý doby to je horší a horší.. Rozhodování, jestli si to nechat nebo vzít... A nejhorší bylo to, že jsem musela mlčet a nikomu nic neříct... Jinak by se to tady všichni dozvěděli rychlostí světla a každej by to řešil... A už to prasklo.... A za všechno můžu samozřejmě já, že ano!!!!!! Pudu na potrat, beztak bych to nedonosila, v těchdle podmínkách....

Tak jaký byl Ježíšek?

25. prosince 2009 v 11:37 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahoj!

Tak jaká byla nadílka? A atmosféra? Doufám, že jste si to všichni moc a moc užili :).

U nás zavládla tichá domácnost.. Vlastně, ticho u nás bylo už několik dní předem. Máma se mnou nemluví a já nevím, co jsem udělala. A vlastně celkem to celý bylo na dvě věci... Večeřeli jsme až v půl osmé, kolem osmé hodiny jsme šli ke stromku.. Přitáhla jsem tam rádio a vypálila jsem koledy, pustila jsem ho a máma to vypla. Žádné nadšení při rozbalování dárků (krom bráchy, ten jako jediný nevnímal tu roztržku mezi mnou a mámou.. Mrzí mě, že jsme mu tu radost z dárků kazili.), žádné překvapení, prostě celý to bylo spíš k pláči. Je pravda když tvrdím, že Vánoce v naší rodině jdou ke dnu...

No a teď si jdu udělat vosí hnízda. Moje oblíbené cukroví a já ho dělám až dnes! :(

Šťastné a veselé Vánoce ♥

24. prosince 2009 v 12:18 | Geheimnis
Co víc dodat? Jen si to pořádně užijte, mějte se rádi, nehádejte se a přežijte kapří kosti(čky) v krku! :)

Zataženo, občas svítí sluníčko.

20. prosince 2009 v 14:38 | Geheimnis |  Geheimnis
A teď nemluvím o počasí.

Nadpis je metafora k průběhu vztahu, který teď mám. Už jsem tady o něm párkrát psala. Nechápu, proč je život tak pravdivě přikláněn k "horské dráze". Jednou jsi nahoře, jednou dole. Ve vztahu to platí nejspíš dvojnásob.
Předpředevčírem jsme měli docela velkou krizi a hádali jsme se. Nakonec jsem uhájila svůj názor a hádka utichla a předevčírem jsme zase byli zamilovaní. A dneska jsme zase dole... Včera měl jakýsi podnikový večírek, na který prostě musel jet, že prý "tohle je jen jednou za rok a všichni se na to nehorázně těší". Jo, proč ne? Tak si jel... Během večer a rána mi napsal asi pět sms s obsahem, jak to asi tak probíhá a že je hodný. A dneska jsme si psali na FB. Mě se nelíbí, když já (nebo kdokoliv jiný) něco řekne a nějakej "inteligentní" chlap to převrátí do sexuálního podtextu. Prostě nemam ráda, když chlap mluví a myslí jen na TO. A tak nějak něco převrátil i on... Tak jsem ho upozornila, že se mi to nelíbí. A začala hádka...

Takže počítám s tím, že zítra to bude ok a pozítří to bude v háji.

Mějte se a užijte si Vánoce.

Jupíí :D

16. prosince 2009 v 17:33 | Geheimnis |  Geheimnis
Věřte nebo ne, ale...

Včera jsem udělala řidičák!!! :D:D

Jsem na sebe táák moc pyšná, že jsem to zvládla na první pokus a nemusim tam znovu.. Jedna holka tam byla dokonce poosmé :D Ale udělala to, za 44 bodů přičemž 43 je minimum pro přijetí :D Jentak tak :D Se divim, že když to dělala potolikátý, že už ty otázky neznala zpaměti :D

Jináč sem ještě hodím pár fotek z mobílku, když už jsem tu :)

Edit: Nový klip TH je povedený, tahle písnička se jim opravdu povedla... Jako jedna z mála z nového alba... → World behind my wall

Souhrn všech dárků k narozkám :) :D


Happy birthday, dear Gehy :D

12. prosince 2009 v 15:19 | Geheimnis |  Geheimnis
Hello!!!! :D

Víte, že jsem včera dosáhla - čirou náhodou - plnoletosti? :DNe? Škoda! :D

Mám krásné datum narození, pamatujte si ho! :D → 11.12. !

Včerejší den byl opravdu úžasný. Ani mi nepřišlo, že jsem teď považována za dospělou. :( :D Mrzí mě to, teď veškerá zodpovědnost za mou osobu spadá na mou hlavu! :D Ale nevadí.. Moc děkuju všem, kdo jste si na mě vzpomněli a napsali jste mi, ať už na FB, tady do komentářů nebo na mobil. Pravda, nebylo vás moc a ti, od kterých bych přání čekala, se neozvali.. Ale což. Za to ti, od kterých jsem gratulaci neočekávala, ba jsem si na ně ani já nevzpomněla, mě mile překvapili, byť vlídným slovem a přací větou "všechno nejlepší!".

Mezi těmi překvapivými lidmi je náš učitel na angličtinu :D Dokonce mi zazpíval anglicky "Happy birthday" :')... A po třetí hodině s ním, tedy poslední hodině páteční, se přidal ke klukům ze třídy, co mi přáli a ještě mi dali hubana ♥ Pan učitel se ovšem k puse neodhodlal.. :D Ale popřál mi, ať si užiju řidičák :)
Další překvapivou osobou byla moje teta... Od tátova smutného odchodu mezi námi byly všelijaké vztahy (myslím teď mezi celou mojí a její rodinou) a v posledních měsících jsme se příliš nekamarádili. Avšak si na mě vzpomněla, přijela až k nám domů a do ruky mi vrazila stříbrnou taštičku se sadou černých korálků a penězmi, plus k tomu mi dala DVD Stmívání. Opravdu mi vyrazila dech. :)

A taky jsem ráda za ty super lidi, co mám ve třídě... Snad všichni, kteří se tedy náhodou dostavili do školy, mi popřáli a dokonce podali ruku. A Lucinka s Nikčou mi dali dvě mega Milky triolade i s fialovou pentlí, nebo co to je :D. Bohužel, maminka si to doma přečetla a zjistila, k mé velké smůle, že čokoládu nemůžu a musela jsem se jí chtě nechtě zříct.

Žádnou velkou pařbu jsem nikde nepořádala, nějak na to nejsem, to za á a za bé - druhý den jsem vstávala do autoškoly.. :D Nicméně jsem si osmnáctiny užila náležitě v okruhu mých přátel. Dopoledne ve škole a odpoledne v Praze s mým zlatem, klukama od nás z vesnice a Lucinkou, mojí kámoškou. Opravdu perfect day, film s Jimem Careym nám začínal v 19:40 ve 3D kině a tak jsme si mezitím dali rozchod po Zličíně. Koupila jsem bráchovi DVD Toma a Jerryho a Lucce dárek k Vánocům, který si sama vybrala.
Film "Vánoční koleda" je skvěle zpracovaný, je to vpodstatě "animované", ale přesto tam hraje Jim Carey. Opět je tam k nepoznání a já musím jeho bravurní výkon velmi pozitivně ohodnotit. Dokázal, že to není jen nějakej chlap s rozšířeným smyslem pro humor, ale opravdový herec. Nebyla to komedie, jak by leckdo předpokládal, bylo to spíš psychodrama. Doporučuju. :)

A pod celým článkem jsou fotky z mého nového mobilu... Dotykové ovládání. Ach jo, mám radši obyčejné telefony s tlačítkama, ale přece mámě nemůžu říct, že mi dárek vybrala špatně.. :D :)


Ahojáá

10. prosince 2009 v 12:24 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahojkýýýý

Zlatíčka, jak se máte? už máte aspoň nějakej ten dárek pro své blízké? Já nemám nic, ale v pátek jedeme s partou do Prahy do kina (jeden film za 50kč!!!) a pak asi něco koupím :) Ale vůbec nevím komu co.. :D To se podá :)

Už aby byl víkend, moc se těším, budeme slavit moje osmnácky :D:D:D Wooo hoo :D Budu velká holka :'(
A nejkrásnější dárek je pro mě Martínek ♥ Bude celý víkend se mnou, prostě bomba :D:D:D

Musím končit, za chvilku zvoní tak se mějte a buďte o Vánocích na své blízké hodní ♥

P.S: Omlouvám se, fotky z Mikuláše ještě nemám ;-)

Sv. Mikuláš

5. prosince 2009 v 15:23 | Geheimnis |  Geheimnis
:D:D:D:D

Nejlepší jako :D

Dělám Mikuláše :D Bomba ty jo :D A jak se těšíte vy na nadílku? :-D Báli jste se někdy čertů? Já jo! :D A dneska s nima budu celej večer! :D

Jináč včera byla nejkrásnější noc ♥ Někdy napíšu víc, budte-li mít zájem :)

Z Mikuláše hodím pak fotky, jestli se mi nějaké dostanou pod ruku :) :D

Ilustrační foto ↓