Please, don't leave me, honey... I

23. července 2009 v 21:24 | Geheimnis |  Please, don't leave me, honey
Pustila jsem se zase do nové povídky =oD Jsem prostě nepoučitelná. Ačkoli jsem už asi půl roku (?) na FF a twc povídky nesáhla, neudržela jsem se. V posledních dnech jsem měla obrovskou chuť se nakopnout a napsat nějakej román, bez TH a bez TWC, ale... Nešlo mi to. Jen jsem napsala první větu, smazala jsem to. Doufám, že tohle dopíšu a nesmažu to =o) Mám nápad, jak to rozvinout, jen potřebuju, abych měla důvod to psát a aby mě někdo popoháněl. Tak, snad se mezi vámi najdou ti, co mě dokáží dokopat až do cíle =o)
"Oh, lásko, jo..." sténal nahlas Bill, ležíc na zatopené posteli polštářky, a rukou hladil černé rozpuštěné vlasy. "Miluju tě, miluju, hrozně moc.. Oh!" mumlal ze vzrušení. Bílá tekutina postříkala kousek deky pod jeho tělíčkem a zbytek zůstal na tváři jeho bratra. "Miluješ mě? Že mi to říkáš jen tehdy, když mi stříkáš na obličej," usmál se Tom. Bill ale jeho žert zjevně nepochopil, protože zůstal na své dvojče zírat a nevěděl, jestli se má rozplakat, že mu jeho životní láska nevěří, nebo se začít omlouvat a vyznávat mu lásku, i když je už dávno po sexuálním aktu. Nakonec se rozhodl držet se rčení 'láska prochází žaludkem'.
"Jdu nám připravit něco k jídlu." zažbrblal si spíš jen tak pro sebe, natáhl na sebe boxerky a tričko a tiše jako myška se vytratil z jejich společného pokoje.

Tom se mezitím osprchoval, aby ze sebe smyl bratrovo bílé DNA a vůbec, aby se cítil svěží a voňavý. Když vylezl z koupelny na chodby, ucítil něco jiného, kromě jeho nového parfému AXE. Ten si mimochodem pořídil kvůli svému bráškovi. Ne že by si myslel, že je málo přitažlivý, ale chtěl si se vším být stoprocentně jistý. Šel tedy po nose a došel do kuchyně, kde uviděl svého roztomilého brášku, jak pročítá snad všechny kuchařky, které kde našel. "Bille?" probral ho ze zajisté zajímavého čtení. Bill se lekl a celý nadskočil. Otočil se směrem ke dveřím, kde stál Tom, skromně obmotaný ručníkem kolem pasu. V tu chvíli si uvědomil, že se něco děje.
"Kruci!" zakřičel Bill a okamžitě vypnul troubu, otevřel ji a vyndal cosi černého - a černý nebyl jen pekáč. Snažil se zbavit kouře, který se nelítostně linul z onoho objektu, zběsilým máváním rukou a foukáním, nic však nepomáhalo. Tom se mezitím opřel o futra dveří a s pobaveným výrazem ve tváři pozoroval svého bratra v akci. "To není moc vtipné, Tome!" okřikl ho naštvaný Bill. "Místo toho blbýho úsměvu bys mi mohl nějak pomoc!" okřikl ho, s Tomem to ale nic nedělalo a smál se dál. "A proč? Stejně už z toho nebude nic jinýho než uhlí," pokračoval ve výtlemu. "Dík, seš fakt milej," podotkl Bill a přestal bezvýsledně kmitat rukama ve vzduchu a dopáleně si sedl na židli za stůl. "Víš, zlato, měli bychom si pořídit nějakou hospodyni," navrhl Tom, když se konečně rozhodl přestat v pobavených grimasách a sedl si vedle svého brášky. "No ty ses zbláznil!" rozhodil rukama a vzápětí se opět postavil na nohy a pobíhal po kuchyni od sporáku k lednici a zpátky. "Bille, lásko, sám vidíš, že to jinak nepůjde,"nedal se zastrašit a sledoval svého zmateného a zřejmě raněného Billa. "Posaď se Bille. Hele, co ti vadí?" chytl ho za ruku, když si přisedl zpátky ke stolu. Bill se z jeho sevření ale hbitě vymámil. "Ty se ptáš? Ty se ještě ptáš?! To snad není pravda," křičel Bill a zdá se, že mu z očí steklo pár drobných slz. Slzy vzteku, rozhořčení a smutku. "Prosím tě," mávne nad tím Tom rukou. Na to ale Bill velmi rychle a ostře zareaguje, až to Toma zaskočí. "To si myslíš, že nějaká holka bude sloužit dvoum gayům?! Nebo si snad myslíš, že si budeme hrát před ní, stejně jako přede všemi, na dva brášky, kteří spolu jen žijí, ale jinak každý má svůj život? Ne, Tome, na tenhle život se ti vykašlu. Nechci, aby se mezi nás dva někdo míchal. Nechci, aby se nám někdo posmíval, protože to bych neunesl, ale taky nechci nikomu lhát. Tome, zlato, takhle je nám dobře. Nikomu nelžeme a nikdo o nás neví. Tome, prosím, jestli mě miluješ, neber nikoho do domácnosti." plačtivě ho hypnotizoval a sepnul ruce do modlitby, jakoby ho snad uctíval a právě se k němu modlil.
"Máš pravdu, Bille. Je nám dobře. Nech to plavat. A.. Promiň," omluvil se za svůj návrh, přitulil se k němu a lípnul mu sladkou pusu do černých, dlouhých vlásků.
"Ne, Tomi, ty mi promiň. Neměl jsem na tebe tak vyjet." přiznal svou chybu a pevně se přitiskl k jeho tělu.

Chýlilo se k horké letní noci a kluci již byli unaveni. Šli si tedy lehnout. Usínalo se jim krásně, neboť k sobě přivinuli svá holá těla a utíkali do světa snů ve sladkém objetí a za vášnivých polibků. Jsou důkazem, že není nic lepšího, než usínat a usmiřovat se přitom...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Měla si ráda / měl si rád Michaela Jacksona?

Ano
Ne

Komentáře

1 NicaCola /// Affs :-* NicaCola /// Affs :-* | Web | 31. července 2009 v 14:16 | Reagovat

Hustý !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama