Červenec 2009

Smutná..

31. července 2009 v 22:16 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahoj poupátka...

Od včerejšího odpoledne jsem nějaká přešlá. Plánovali jsme oslavu mých osmnáctin a já si přeju, abych tam měla hodně lidí, protože 18 se slaví jen jednou za život, že. Jenže... Jsem přišla na to, že nevím, koho pozvat. Dohromady mě napadlo jen asi pět holek plus dvě moje nejky, ale... To snad ne? Na osmnácté narozeniny dámskou jízdu? Nee... Jediný kluk, kterého bych si tam opravdu ze srdce přála, by stejně nepřišel a holky mi předem zakázali uvažovat o tom, že bych ho pozvala... totiž, mého ex...

No, ta nálada se táhne ještě dnes. Včera večer jsem v noci brečela, protože se mi zastesklo po těch skvělých momentech prožitých s tím výše jmenovaným. Jsem hrozná, že? Půl roku po rozchodu a já se nedokážu vzpamatovat! Bože, co je na něm sakra tak zvláštního, že na něj neumím zapomenout? Neznáte někdo šetrný, nebolestivý a hlavně působivý lék na nešťastnou lásku? Akutně ho potřebuju...

Pořád dokola si dneska přehrávám všechny ty krásný řečičky, ty krásný výlevy lásky, co jsem mu kdy řekla. A je to čim dál tím horší.. Čím je ten rozchod víc minulostí, tím víc na něj myslím. To se prostě nedá...

Právě si pouštím dvd Sedm životů. U toho se zaručeně rozbrečim. Aspoň budu mít nějakej pochopitelnej důvod, proč brečet, protože nikdo nechápe, jak můžu po 5 měsících plakat pro člověka, co mi zlomil srdce.

Diplom za bleskovku 1

26. července 2009 v 13:46 | Geheimnis |  Blog

Vtip 0.05

26. července 2009 v 13:32 | Geheimnis |  Vtipy


Hodina dějepisu: "Co se stalo 7.4.1348?"
"
Byla založena Univerzita Karlova."

"A co se stalo v roce 1357?"
"Slavili deváté výročí založení!"

Vtip 0.04

26. července 2009 v 13:31 | Geheimnis |  Vtipy


Africký student se vrací ze studií v Československu do rodné země.
Na letišti se ho novináři ptají, jak se mu u nás líbilo.
Lámanou češtinou povídá: "Těžkoslovensko je lihovedemagogický stát se školastickým zřízením šizený Komickou stranou a výstředním výborem v čele s genitálním nájemníkem Mustafem Rusákem. A nejvíc se mi líbilo to pětileté hospodářské flámování."

Zábavný test 0.02

26. července 2009 v 13:27 | Geheimnis |  Zábavné testy
Mate na cely test maximalne 5-6 sekund, kdyz ne, vysledek se nepocita.
Potom se podivejte na vysledek na konci strany.
Spocitejte, kolikrat se pismeno 'F' vyskytuje v nasledujicim textu:


Zábavný test 0.01

26. července 2009 v 13:24 | Geheimnis |  Zábavné testy
Kolik je?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
5+1

Harry Potter a Princ dvojí krve

26. července 2009 v 13:19 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahoj! =o)

Omlouvám se, že jsem sem nenapsala žádné články, ale včera jsem neměla vůbec čas.Už čtrnáct dní jsem totiž plánovala, že vezmu mého bratra do kina na HP 6 =o). Takže jsme včera vyrazili. Celý den byl ale děsný fofr, takže jsem byla nadšená jen dvě hodiny při filmu a pak už jsem zase byla naštvaná. =oDOdjížděli jsme v jedenáct do Strašecí, odkud nám jel autobus v půl dvanáctý na Hradčanskou. Během těch asi patnácti minut jsem musela vybrat peníze. Naštěstí jsme to všechno stihli a jelikož má můj bratr průkazku ZTP/P, tak jsme do Prahy i z Prahy platili jen osm korun.
Hned jak jsme přijeli na Hradčanskou, spěchali jsme na metro, kde jsme jeli osm stanic na Floru. Tam jsme rychle koupili lístky a šli jsme ještě vedle do mekáče, protože když má můj bratr hlad, je s ním k nevydržení (ostatně jako s každym hladovym chlapem ;o)). Pak jsme ještě čekali asi deset minut před sálem a pak jsme konečně vešli dovnitř a sedli jsme si zhruba do půlky. Sedačky byly pohodlný a navíc okolo nás nikdo nebyl, takže jsme se mohli roztahovat. Teda, aspoň já se roztahovala =oD. No a k filmu - byl opravdu nádherný. Dokonce mi i u dvou scén ukápla slza a to u scény, kdy Hermiona brečela kvůli Ronovi a Harry tam byl s ní a druhá scéna, když Snape zabil Brumbála a on spadl dolů a pak se tam okolo něj shromáždili všichni z bradavic, vytáhli hůlku a zdvihli ji k nebi. To bylo dojemný, fakt jsem musela vytáhnout kapesník.
Super bylo, že jsem hrozně ušetřila. Protože ta bratrova průkazka nám umožnila slevu i na lístky v kině, takže místo původních 338,- jsem platila 129,-. =o) A to se vyplatí =oD

Michael J. Fox

23. července 2009 v 23:08 | Geheimnis |  Zajímavé osobnosti

Michael J. Fox

(Ať tu nejsou jen samý ženský ;) )Je čtvrtým z pěti dětí kanadského důstojníka. Původně se připravoval na dráhu profesionálního hokejisty a rockového kytaristy. Jako patnáctiletý student z vancouverské střední školy hrál desetiletého chlapce v TV seriálu Leo and Me (Leo a já). Třebaže mu jeho učitel herectví naznačoval, že svým malým vzrůstem nemůže jako herec příliš uspět, nadále byl obsazován v TV i na divadle. 1980 odešel z Kanady do Los Angeles, kde se rovněž uplatnil v TV; účinkoval mj. v seriálech Palmerstown U.S.A. (1981-82) a Family Ties (1982-89, Rodinná pouta - ČTV), v němž za svůj výkon obdržel třikrát cenu Emmy a který mu přinesl obrovskou popularitu.

K jeho příznivcům patřil také režisér Robert Zemeckis, který právě v něm nalezl nejideálnějšího představitele mladého hrdiny pro svou sci-fi komedii Návrat do budoucnosti. Postava studenta a kytaristy Martyho McFlye, jemuž se podaří prostřednictvím stroje času přenést o třicet let zpět do minulosti, učinila z M. J. F. rázem mezinárodní hvězdu. Tuto úlohu, v níž mohl využít dokonce své hudební schopnosti, zopakoval ještě ve dvou dalších pokračováních tohoto komerčně velmi úspěšného snímku.Vedle komedií, kde ztělesňoval typ chlapecky rozverných mladíků, prokázal své vlohy i v dramaticky náročnějších postavách: newyorský intelektuál Jamie Conway, neschopný řešit svou životní krizi, v dramatu Zářivá světla velkoměsta (r. J. Bridges); traumatizovaný vietnamský veterán Eriksson ve válečném psychologickém dramatu Oběti války (r. B. De Palma); zhýčkaný hollywoodský herec Nick Lang v kriminální komedii Poldovi v patách (r. J. Badham).

Hlavní role zástupce newyorského starosty Mike Flahertyho v komediálním seriálu Spin City (1996- ; Všichni starostovi muži - ČTV) mu vynesla cenu Emmy 2000. Od 1998 trpí Parkinsonovou chorobou, která zasáhla hlavně levou část těla. Od 1988 je jeho manželkou herečka Tracy Pollanová, s níž má syna Sama Michaela (nar. 1989) a dvě dívčí dvojčata Aquinnah Kathleen a Schuyler Frances (nar. 1995).

S miminkem <33

23. července 2009 v 22:59 | Geheimnis |  Michael Jackson
Ou božínku, to je krásný.

Uplně nejvíc miluju ta videa, kde Michael chová nějaké dítě, třeba ta africká a jak se je neštítí (narozdíl od jiných lidí) pohladit, přivinout si je k sobě a políbit je na tvář a tak.. =o) Ne, tenhle člověk nemohl zneužívat děti. Maximálně je "nutil", aby se bavili v jeho ráji Neverland, ale nikdy by ji nemohl ublížit, tomu já prostě odmítám věřit.

Och, já se asi rozplynu, takovýho tatínka bych chtěla mít.. =o( <33


Please, don't leave me, honey... I

23. července 2009 v 21:24 | Geheimnis |  Please, don't leave me, honey
Pustila jsem se zase do nové povídky =oD Jsem prostě nepoučitelná. Ačkoli jsem už asi půl roku (?) na FF a twc povídky nesáhla, neudržela jsem se. V posledních dnech jsem měla obrovskou chuť se nakopnout a napsat nějakej román, bez TH a bez TWC, ale... Nešlo mi to. Jen jsem napsala první větu, smazala jsem to. Doufám, že tohle dopíšu a nesmažu to =o) Mám nápad, jak to rozvinout, jen potřebuju, abych měla důvod to psát a aby mě někdo popoháněl. Tak, snad se mezi vámi najdou ti, co mě dokáží dokopat až do cíle =o)


IQ Test zdrama =o)

23. července 2009 v 21:15 | Geheimnis |  Blog
Ahoj! =o)

Moc děkuji, že jste se zúčastnili té bleskovky =o) Stopnu ji a udělám diplomky ;o)

Jinak - díky Claire - jsem si udělala tenhle IQ test a zde je můj výsledek =o)


Udělejte si ho také, je to docela zábava =o)

Bleskovka 0.01

22. července 2009 v 16:37 | Geheimnis |  Bleskovky
<3 Ahojky =o)

<3 Kam se chystáš na prádzniny / dovolenou?

<3 Těšíš se zpátky do školy /práce?

<3 Máš rád/a Michaela Jacksona?

<3 Jaká je tvá nejoblíbenější písnička? (libovolný interpret)

<3 Děkuju za vyplnění, zase se stav =o*

Michael Jackson is shopping =oD

22. července 2009 v 16:13 | Geheimnis |  Vtipná videa
Och =oD Asi jsem právě objevila moje nejoblíbenější video =oDDD

Musím zmínit, že bych o něm nevěděla, kdyby mi sem Hannu nenapsala komentář a já se nepodívala k ní na blog, nezačetla se do jejího článku, nečetla bych cosi o MJ a neklikla bych na odkaz na to video =oD Takže, asi tak =oD

A tady konečně to video =o)


BLesk Dívka léta 2009 - hlasy =o)

22. července 2009 v 16:04 | Geheimnis |  Geheimnis
Teeda, už dlouho jsem neprosila o hlasy =o)

Ale teď nejde o žádnou SONB SONC SONZ a podobný "blogový" akce. Už jsem se tady v jednom z článků zmiňovala, že jsme se s kámoškou přihlásili do Dívky léta =o) A konečně nám schválili profily! =o) Tak bych prosila, pokud bychom se vám líbili, abyste nám dali ano =o)

Můj profil → klik

Lucky profil → klik

Budeme vám moc vděčné =o) <33

Michael před 359 lety

22. července 2009 v 10:32 | Geheimnis |  Diskuze
Ahoj! =o)

Mám pro vás další téma k řešení a ke sdělení vašich názorů. Někteří už jste to možná četli v dnešním tisku. Pro ty kdo ne, menší rekapitulace:

V Německu byla objevena malba nazvaná "Portrét mladého muže" ud holandského umělce Barenta Fabricia. Muž na obraze je ale velmi podobný zemřelému králi popu a tak vznikla nová skutečnost, že Michael už jednou žil, zemřel a převtělil se do "současné" podoby a tak je tu možnost, že nás neopustil nastálo a vrátí se opět v jiném těle.

Zde je foto:


Natalia Oreiro

19. července 2009 v 16:51 | Geheimnis |  Zajímavé osobnosti

Natalia Oreiro


Natalia už odmalička chtěla být umělcem. Od osmi let začala chodit na hodiny zpěvu a kurzy herectví. Když jí bylo 12 let vyzkoušela dětský konkurz do reklamy, nakonec byla vybrána a její kariéra oficiálně začala. Mezi 12 a 16 rokem vystupovala ve více, než 30 reklamách pro významné společnosti, jako jsou Coca - Cola, Pepsi, Johanson & Johanson. Ve čtrnácti byla vybrána z více než 10 000 uchazečů pro cestování s brazilskou televizí.

Ačkoliv Natalia neustále pracovala, většinu svých příjmů vydala na zaplacení cest, které musela často podnikat do Buenos Aires z její rodné Montevideo. V 17 letech se rozhodla přestěhovat do Argentiny, kde dostala malou roli v telenovele "Inconquistable corazón" (1993). Po několika rolích v malých telenovelách získává hlavní roli Valerii v telenovele Bohatí a slavní "Ricos y Famosos" (1997), která jí přinesla první výraznější popularitu.Po tomto prvním významnějším úspěchu v televizi získala první filmovou roli v komedii Argentinka v New Yorku "Un argentino en Nueva York" (1998), kde si zahrála mladou ženu, která se chce prosadit v hudebním světě. Za tento výkon byla Natalia vychvalována a v Argentině se tento film stal absolutním trhákem. Také soundtrack k filmu se stal číslem jedna po dobu tří měsíců. Všechny větší nahrávací společnosti se s ní snažili podepsat smlouvu.

Smlouvu podepsal s BMG a v roce 1998 vydává své debutové album Natalia Oreiro, které obsahovalo ústřední melodii k populární telenovele Divoký Anděl "Muňeca Brava". Tato telenovela byla ohodnocena, jako nejlepší telenovela v Argentině. Její album se prodávalo ve více než 60 zemích a získalo dvě platinové desky. Získalo si mezinárodní úspěch a stalo se jedním z nejprodávanějších v mnoha zemích celé Ameriky a Evropy, kde získávalo zlaté, nebo platinové desky. Tato popularita ji donutila uskutečnit celosvětové turné od Latinské Ameriky, Evropy, Středního východu až po Asii. Turné bylo velmi úspěšné a všechny koncerty byly vyprodané.

Po tomto velkém úspěchu se rozhodla plně věnovat pěvecké kariéře, proto se přesunula do Los Angeles, kde strávila dva měsíce nahráváním svého druhého alba "Tu Veneno"(Your Poison). Také se vrátila zpět k herectví v telenovele "Kachorra" (2002), která se opět stala hitem po celém světě. A také vydala své již třetí album "Turmalina".

V roce 2001 se Natalia vdala za Ricarda Mollema, který je hlavním představitelem argentinské skupiny Divididos.

V roce 2003 se vydala Naty na další turné Tourmalina 2003, bohužel se nezastavila v České republice. Později si Naty zahrála ve filmu Cleopatra hlavní roli s Normou Alechandro. Natalia se kvůli filmu musela ostříhat na ježka a zhubnout 7 kilo. Na začátku roku 2004 začala Natalia natáčet další telenovelu El Deseo. Kvůli této telenovele, která se vysílala v Argentině po 22. hodině, protože obsahuje erotické scény, musela Naty opět změnit image, tentokrát se nechala obarvit na blond. Telenovela bohužel neměla takový úspěch jako ty předchozí, tak natáčení skončilo předčasně. K této telenovele Natalia nazpívala úvodní píseň Light my fire, která by se měla objevit na dalším albu.V r. 2005 Natalia začala točit v Argentině argentinsko-ruský seriál V rytmu tanga, kde se opět setkala s Facundem Aranou. Odjela na 2 měsíce do Ruska, kde natáčela další části V rytmu tanga. Natalia se kvůli roli naučila rusky. Ke konci roku 2005 Naty přijala nabídku hrát opět po boku Facunda Arany, kdy si zahraje boxerku v telenovele jménem Sos mi vida (Jsi můj život). Sledovanost telenovely je vysoká, takže je možné, že slavná dvojice překoná sledovanost Divokého Anděla. Natáčení SMV skončilo v prosinci roku 2006. V roce 2006 si Naty zahrála i ve filmu La Peli roli novinářky. Rok 2007 Natalii začal úspěšně, stala se královnou festivalu v Cannes, telenovela Sos mi vida se vysílá v mnoha zemích světa a konečně získala cenu Martina Fierra za nejlepší herečku. V roce 2008 Natalia přijala roli v první internetové telenovele Amanda O. Rozšiřuje obchod Las Oreiro o další pobočky a účastní se akcí UNICEFU - Un sol para los chicos.

Marilyn Monroe

19. července 2009 v 16:38 | Geheimnis |  Zajímavé osobnosti

Marilyn Monroe

Můj názor: O Marilyn Monroe jsem toho hodně slyšela a samozřejmě znám tu scénku v bílých šatech, kdy zafouká vítr a sukně se zvedne. Nikdy jsem ale neviděla žádný její film ani neslyšela její píseň a nemohla jsem tak posoudit, jak na mě působí. Až včera. V televizi dávali film Niagara a když jsem se v programu dočetla, že tam hraje, pustila jsem si ho. Překvapilo mě, že tam nemá úlohu nějaké sexbomby nebo nějaké kladné postavy, ale má v podstatě zápornou roli. To se mi líbilo.
Pokud budou v televizi opět dávat nějaký film s MM, rozhodně se na ni podívám. A ne jen proto, že je mi sympatická, ale... z nějakého důvodu (vůbec nevím jakého) mi hrozně připomíná Natalii Oreiro. Nebo spíš.. Natalia Oreiro mi připomíná Marilyn. =o) Hlavně v době, kdy byla na blond.


Marilyn Monroe vlastním jménem Norma Jean Mortensen, americká filmová herečka. Prožila nešťastné dětství s psychicky labilní matkou, u různých příbuzných a pěstounů a také v sirotčinci. Otce nikdy nepoznala. Krátce po šestnáctých narozeninách se provdala, ale manželství bylo v r.1945 rozvedeno. Za války pracovala v továrně na padáky, ale záhy se úspěšně uplatnila jako modelka u losangeleské reklamní agentury Blue Book (proslavila se zejména legendární sérií kalendářových aktů). V roce 1946 podepsala první smlouvu se studiem 20th Century Fox a byla přejmenována na Marilyn Monroe.
Hola vola, bazén volá =oD

17. července 2009 v 11:03 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahoj =o) !

Dneska u nás svítí sluníčko a na nebi není jediný mráček! =o) Takže toho jdu využít a půjdu se koupat do našeho bazénku a přitom se opalovat =oD Články sem hodím k večeru =o) Papa =o*

Blbli jsme u vody

16. července 2009 v 21:18 | Geheimnis |  Geheimnis
Ahoj! =o)

Dnes mi moje kámoška volala, že má nápad jak strávit odpoledne. A tak jsme jeli k rybníku Punčocha a fotili jsme se v plavkách do soutěže Dívka léta 2009 =oD

Fotky najdete pod perexem =o)


ZT 0.03 (černý humor)

16. července 2009 v 13:08 | Geheimnis |  Zábavné texty


Vážený pane,

nejdříve Vám musíme oznámit, proč od nás dostáváte tuto zprávu. Jste totiž znám se svou kostrou po celé republice. Protože se naše krematorium o takovéto případy zajímá a jelikož jste dosáhl již patřičného věku a zchátral natolik, že Vaše žena nemůže již od Vás ničeho očekávati a poněvadž strašíte svým zjevem své okolí, vyzýváme Vás, abyste se dostavil do tří dnů do našeho moderně zařízeného krematoria a hlásil se u pece č. 2 za účelem spálení Vaší tělesné schránky. Cestu Vám hradí krajský pohřební úřad. Dle spalovacího řádu jste povinen vzít s sebou:

- 1 kolečko čerstvého dubového dříví
- 1 litr petroleje
- 1 kbelík uhlí (kvalitního, nejlépe ostravský koks)
- 1 kg margarinu 100%, aby se nepřipálila Vaše kostra

Ke spálení můžete použít samoobsluhy, nebo našeho automatu Pošlihotam. Za úřední výkon účtujeme 1000 Kč. Pozor, z Vaší kapsy! V případě, že byste nám propadl roštem při kremaci, zaplatíme Vašim drahým pozůstalým 300 Kč. Za zbytek zaplatíme opravu díry, která po Vás zbyla. Za vybrání popela v případě, že byste souhlasil, aby Vašeho popela bylo využito k hospodářským účelům jako hnojiva apod., slevíme Vám 2,90 Kč za každý kilogram čisté váhy.

S okamžitou platností Vám zakazujeme pití jakýchkoliv alkoholických nápojů, jakožto i požívání cibule, česneku, vajec apod., aby nedošlo k výbuchu. Před vstupem do pece si řádně umyjte nohy, abyste svými plyny neotrávil obsluhu. Šrouby, které drží Vaši kostru pohromadě odmontuje náš technik za mírný poplatek. Zlaté zuby a různé zlaté předměty, máte-li nějaké, Vám vyrazíme úplně zdarma.

Začněte ihned s přípravami!

V dokonalé úctě naše krematorium.


Za vyhotovení a správnost výkonu plně odpovídá:

Josef Zdechlina
ředitel v.r.